Про нас

Мережа магазинів верхнього одягу СВІТ ШКІРИ ТА ХУТРА понад 20 років працює на ринку України. Наразі «Світ шкіри та хутра» нараховує тринадцять магазинів, але на цьому ми не зупиняємось та продовжуємо розвивати регіональну торговельну мережу. Відтепер у нас є також новий бренд - DIONIS.

Знайти виріб до душі, приміряти і придбати модель, що сподобалася, можна в магазинах СВІТ ШКІРИ ТА ХУТРА & DIONIS в таких містах: Суми, Полтава, Кременчуг, Кам'янське, Запоріжжя, Чернігів, Київ, Житомир, Рівне, Львів, Івано-Франківськ, а також в інтернет-магазині з доставкою по всій Україні та за її межі.

СВІТ ШКІРИ ТА ХУТРА & DIONIS співпрацює з провідними європейськими виробниками Греції, Італії, Туреччини та займається власним виробництвом верхнього одягу з якісних натуральних та еко-матеріалів.

Наші співробітники регулярно відвідують міжнародні виставки та аукціони, вивчають український та світовий ринок моди. Відвідавши наші магазини, ви особисто переконаєтеся в тому, що вишукані вироби представлені в багатому асортименті: чоловічі та жіночі шуби з натурального та еко-хутра, дублянки та еко-дублянки, шкіряні куртки та куртки з еко-шкіри, пальта, пуховики та біопуховики, демісезонні куртки та вітровки. Новинкою є одяг з еко-шкіри для жінок: сукні, штани, сорочки.

З моменту відкриття наша компанія орієнтувалася на клієнта, його потреби та побажання, саме тому ми міцно зарекомендували себе гарним спеціалістом у галузі торгівлі верхнім в Україні.

5 принципів у підході до клієнта:

  1. Просторі магазини з великим асортиментом верхнього одягу, різноманітний модельний ряд на будь-який смак, бездоганна якість та зовнішній вигляд виробів, найширший розмірний ряд – все це для вас!
  2. Зручне розташування магазинів та графік роботи. Якщо у вашому місті ще немає магазину СВІТ ШКІРИ ТА ХУТРА & DIONIS, ви можете здійснити покупку у нашому інтернет-магазині. Професійні консультанти дадуть відповідь на всі питання, допоможуть підібрати модель та необхідний розмір.
  3. Шанобливе ставлення до покупця. За час роботи ми навчили покупців бути розбірливими та поважати себе. Перш ніж здійснити покупку в СВІТ ШКІРИ ТА ХУТРА & DIONIS, покупець отримує кваліфіковану допомогу у підборі моделі, професійну консультацію про вироби та подальший догляд за ними від уважних та ввічливих продавців-консультантів.
  4. Доступні ціни та комфортні умови оплати. Якщо ви не маєте необхідної суми, можете придбати будь-який виріб у розстрочку та без переплат. Індивідуальний підхід до кожного покупця, накопичувальні дисконтні картки, подарункові сертифікати на наступні покупки. Крім того, наші покупці першими дізнаються про акції та цікаві пропозиції.
  5. І найважливіше – гарантії! Покупець знає, що він захищений гарантійними зобов'язаннями мережі магазинів СВІТ ШКІРИ ТА ХУТРА & DIONIS та державою, яка видає відповідні документи. Таким чином, покупець СВІТ ШКІРИ ТА ХУТРА & DIONIS під подвійним захистом! Погодьтеся, мало хто може похвалитися такою турботою про споживача!